Výstavba rodinných domů

Tisk

V naší společnosti si můžete vybrat návrh projektu rodinného domu dle Vašich požadavků a to buď z našich projektů nebo z projektů různých katalogů, např. společnosti EUROLINE Bohemia s.r.o., se kterou naše společnost několik let spolupracuje.

Můžete si vybrat z velkého množství návrhů nízkoenergetických či pasívních rodinných domů v různých provedeních a finálních podobách, které plně uspokojí Vaše očekávání a požadavky na moderní, příjemné a finančně úsporné bydlení.

Stavast - vlastní projekt

 

Při výběru domu si hlavně promyslete vhodnost dispozičního řešení pro Vaši rodinu, vhodnou velikost vzhledem na finanční možnosti, rozměry pozemku, vztah ke světovým stranám a technickou náročnost.

U ceny domu je potřebné si hlavně uvědomit, že cenu rodinného domu určuje v první řadě stavebník sám, a to výběrem velikosti domu, způsobem dodávky stavby a standardem použitých stavebních materiálů.  Naše stavební firma Vám na základě Vašeho projektu udělá bezplatnou nabídku na výstavbu, která bude obsahovat nejen cenu, ale i termíny, záruky a také platební podmínky. Solidnost naší stavební firmy nejlépe prověříte referencemi více předešlých zákazníků.

 

Možnosti výběru rodinných domů z hlediska úspory energie:

  • Standardní dům
  • Nízkoenergetický dům
  • Pasivní dům
  • PŘÍKLADY PROSPEKTŮ VLASTNÍCH PROJEKTŮ:

    Nizkoenergeticky 4 - pokojovy dum - pudorys a pohledy (2699,8kB)  - PROSPEKT DOMU G - 1

    Nizkoenergeticky dvougeneracni dum - pudorys a pohledy (3012,65kB)  - PROSPEKT DOMU S - 2

    Nizkoenergeticky kompaktni 3 - pokojovy dum - pudorys a pohledy (3172,48kB)  - PROSPEKT DOMU K - 1