Nízkoenergetické a pasivní domy, dřevostavby

Stavební práce, rodinné domy na klíč Liberec

Nízkoenergetické domy

Stavast s.r.o. - stavební a dřevařská spol.

Novinky


středa, 19 dubna 2017
Srdečně vás zveme na další ročník výstavy "Dům a zahrada Liberec". Výstava se bude konat v termínu 4. – 7. 05. 2017 v Home Credit Arena Liberec. Rádi zde zodpovíme Vaše dotazy.   Otevírací...Celý článek...

středa, 02 listopadu 2011
  Dřevostavby mají dlouhou tradici po celém světě cca 5000 let a cca 2500 let na území dnešních Čech a Moravy. Vývoj dřevostavby byl relativně pomalý. Jeho výsledky a dědictví se však...Celý článek...
Všechny novinky...

Výstavba rodinných domů

Tisk Email

V naší společnosti si můžete vybrat návrh projektu rodinného domu dle Vašich požadavků a to buď z našich projektů nebo z projektů různých katalogů, např. společnosti EUROLINE Bohemia s.r.o., se kterou naše společnost několik let spolupracuje.

Můžete si vybrat z velkého množství návrhů nízkoenergetických či pasívních rodinných domů v různých provedeních a finálních podobách, které plně uspokojí Vaše očekávání a požadavky na moderní, příjemné a finančně úsporné bydlení.

Stavast - vlastní projekt

 

Při výběru domu si hlavně promyslete vhodnost dispozičního řešení pro Vaši rodinu, vhodnou velikost vzhledem na finanční možnosti, rozměry pozemku, vztah ke světovým stranám a technickou náročnost.

U ceny domu je potřebné si hlavně uvědomit, že cenu rodinného domu určuje v první řadě stavebník sám, a to výběrem velikosti domu, způsobem dodávky stavby a standardem použitých stavebních materiálů.  Naše stavební firma Vám na základě Vašeho projektu udělá bezplatnou nabídku na výstavbu, která bude obsahovat nejen cenu, ale i termíny, záruky a také platební podmínky. Solidnost naší stavební firmy nejlépe prověříte referencemi více předešlých zákazníků.

 

Možnosti výběru rodinných domů z hlediska úspory energie:

 • Standardní dům
 • Nízkoenergetický dům
 • Pasivní dům
 • PŘÍKLADY PROSPEKTŮ VLASTNÍCH PROJEKTŮ:

  Nizkoenergeticky 4 - pokojovy dum - pudorys a pohledy (2699,8kB)  - PROSPEKT DOMU G - 1

  Nizkoenergeticky dvougeneracni dum - pudorys a pohledy (3012,65kB)  - PROSPEKT DOMU S - 2

  Nizkoenergeticky kompaktni 3 - pokojovy dum - pudorys a pohledy (3172,48kB)  - PROSPEKT DOMU K - 1

   

   

   
  Prodej na Amazonu rychle a kvalitně. Stylové ubytování Český Krumlov nabízí Hotel Bellevue. Kurzy online marketingu .